Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/de-oude-stal.nl/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/de-oude-stal.nl/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/de-oude-stal.nl/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 250

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/de-oude-stal.nl/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 245

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/de-oude-stal.nl/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 249

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/vhosts/de-oude-stal.nl/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 250
Print
PDF

Hoofdlijnen van het preventiebeleid tegen ongewenst gedrag.

Written by Administrator.

Het Protestants Jeugdwerk Vijfhuizen voelt zich verantwoordelijke voor het lichamelijk en geestelijk welbevinden van zijn leden. Op basis van deze reden is ons beleid gericht op het bevorderen van een veilige omgeving en het bieden van goede begeleiding binnen onze stichting. Aangezien alle activiteiten binnen onze club afspeelt, dragen deze op dit gebied een grote verantwoordelijkheid.

Het beleid van de onze stichting richt zich in hoge mate op het creƫren van de juiste randvoorwaarden ter preventie van seksuele alsmede geestelijke intimidatie.

Een goed preventiebeleid is van groot belang voor zowel onze leden als voor de Stichting Protestants Jeugdwerk Vijfhuizen. Niet alleen kan een goed beleid een bijdrage leveren aan het mogelijk verminderen van incidenten, ook is met beter voorbereid op het nemen van acties in geval zich onverhoopt problemen voordoen.

Het preventiebeleid van onze stichting heeft de volgende doelstellingen:

- Alle betrokkenen zijn bekend met de gedragscode;

- Alle begeleiding beschikken over een verklaring van onbesproken gedrag (VOG);

- Begeleiding maken geen misbruik van hun machtspositie en houden zich aan de gedragsregels;

- Er is een meldpunt/vertrouwenspersoon;

- Ongewenst gedrag en vermoeden hiervan worden gemeld en bespreekbaar gemaakt.

Klik hier voor de vertrouwenscontactpersonen.

UA-40788807-1